REGISTRUJ SE DO SOUTĚŽE A VYHRAJ
Odpověz správně na soutěžní otázky
Více o soutěži Seznam výherců

JAK HRÁT

  1. Kup minimálně dva energetické nápoje Red Bull v obchodní síti COOP.
  2. Uschovej si účtenku pro kontrolu v případě výhry. Bez účtenky není možné výhru získat.

  3. Zaregistruj se do Soutěže vyplněním soutěžního formuláře na stránkách Soutěže coopsoutez.hrajme.eu

  4. Odpověz správně na soutěžní otázky.

  5. Výherci budou vylosováni ze Soutěžících, kteří správně odpověděli na všechny tři otázky.
  6. V každém kole Soutěže je možné účastnit se víckrát, pokaždé s novou účtenkou.

  7. Soutěž probíhá od 22. května do 16. července 2019 na území České Republiky a je rozdělěna na 3 na sobě nezávislá kola.

    1. kolo proběhne od 22. května 00:00 do 11. června 23:59

    2. kolo proběhne od 12. června 00:00 do 28. června 23:59

    3. kolo proběhne od 29. června 00:00 do 16. července 23:59

  8. V každém kole můžeš získat Zájezd na finále Cliff Divingu, Roční zásobu Red Bullu, nebo super Kšiltovku Alpha Tauri.

Co můžeš vyhrát

1. místo

Výlet pro dva na
Red Bull Cliff Diving Bilbao

2. místo

Roční zásoba energetických nápojů Red Bull

3. – 32. místo

Kšiltovka AlphaTauri

Seznam výherců

Tato soutěž je už ukončená a není možné se do ní registrovat.



Výherci

Výherci 3. kolo

1. místo    
1. Marek

Živný

 

2. místo    
2. Adéla Janáková

 

3. - 32. místo    
3. Libor Hojsák
4. Martina Štěpánová
5. Stanislava Nechvátalová
6. Vlastimil Buček
7. Jana Štěpánová
8. Jan Pazourek
9. Antonín Šiška
10. Kamil Pospíšil
11. Vojtěch Vaněk
12. Milan Křeček
13. Marcela Nešvarová
14. Jaroslava Srncová
15. Vojtěch Flekr
16. Libuše Komínková
17. Iveta Vaněčková
18. Petr Nietsch
19. Radek Chromý
20. Tereza Francová
21. Michaela Meisnerová
22. Kryštof Zamykal
23. Marcel Bastl
24. Martin Meisner
25. Sabina Hořejší
26. Jan Komínek
27. Vladimír Lazarev
28. Radek Křeček
29. Nikola Štěpánová
30. Iveta Svozilová
31. Martina Konrádová
32. Tereza Nitschová


Výherci 2. kolo

1. místo    
1. Viktor 

Kortyš

 

2. místo    
2. Jana Novotná

 

3. - 32. místo    
3. Jaroslava Srncová
4. Josef Tatíček
5. Jakub Skalka
6. Dušan Vít
7. David Bastl
8. Jiří Sixta
9. Antonín Šiška
10. Monika Křečková
11. Andrea Ducháčková
12. Marcela Pospíšilová
13. Martin Žundálek
14. Martin Gross
15. Lenka Kadlecová
16. Martina Vonderková
17. Milan Křeček
18. Ondřej Zajíček
19. Josef Erben ml.
20. Dana Volfová
21. Vladimír Lazarev
22. Martin Valas
23. Růžena Prchalová
24. Pavel Jouza
25. Marie Cabanová
26. Petr Doseděl
27. Martin Václav
28. Hedvika Ďurčeková
29. Jana Jaklová
30. Ivana Prchalová
31. Vojtěch Vaněk
32. Eva Havlová


Výherci 1. kolo

1. místo    
1. Benedikt Široký

 

2. místo    
2. Luboš Portík

 

3. - 32. místo    
3. Radek Křeček
4. Roman Čermák
5. Zdeněk Hirsch
6. Adéla Picková
7. Karel Rosa
8. Lenka Zajícová
9. Adéla Janáková
10. Marie Pohanová
11. Stanislava Nechvatalova
12. Valtr Prchala
13. Adela Prchalová
14. Radka Jouzová
15. Eva Erbenová
16. Jana Doležalová
17. Marek Živný
18. Zdenka Bastlová
19. Iveta Svozilová
20. Petr Přenosil
21. Vladimír Lazarev
22. Monika Haltufová
23. Libuše Komínková
24. Martina Koukalová
25. Jan Strouhal
26. Ladislav Pícha
27. Roman Palowski
28. Tomáš Zavadilík
29. Josef Ďurček
30. Jana Veselá
31. Dagmar Erbenová
32. Jana Tuzarová